Vilniaus Ozo gimnazijos lengvaatlečiai birželio mėnesį sugrįžę į treniruotes atviruose stadionuose sugebėjo tinkamai pasirengti Lietuvos jaunučių, jaunių ir jaunimo čempionatams. Abonaluel Lasker antra, po Steino, oficialaus pasaulio čempionas, kuris laimėjo šį pavadinimą m. Iki XIX a.

vienodas rungtynės priėmimo

Gimnazijos lengvaatlečiai — Lietuvos čempionai ir prizininkai Lietuvos lengvosios atletikos federacija po koronaviruso pandemijos suplanavo intensyvų metų vasaros varžybų kalendorių.

Vilniaus Ozo gimnazijos lengvaatlečiai birželio mėnesį sugrįžę į treniruotes atviruose stadionuose sugebėjo tinkamai pasirengti Lietuvos jaunučių, jaunių ir jaunimo čempionatams.

Gimnazijos trenerių Jurdano Radžiaus, Edmunto Matusevičiaus, Juzefo Romankovo ir kitų Vilniaus miesto trenerių, iš o besimokančio sporto klasėse lengvaatlečio, Lietuvos jaunučių, jaunių ir jaunimo čempionatuose dalyvavo 19 sportininkų. Vilniaus Vingio stadione vykusiame Lietuvos jaunimo čempionate čempionais ir prizininkais tapo 7 gimnazijos lengvaatlečiai: 1 vieta — ietis, Marius Rudzevičius IIA — 63,16 m treneris E. Alytuje vykusiame Lietuvos jaunių čempionate gimnazijos lengvaatlečiai iškovojo 7 prizines vietas: 1 vieta — ietis gMarius Rudzevičius IIA — 70,04 m treneris E.

Matusevičius 3 vieta — diskas, Gabija Vaščenkaitė 8B — 30,61 m treneris J. Radžius Ketvirtąsias vietas užėmė: Aiva Bilevičiūtė 7 kl. Marijampolėje vykusiame Lietuvos jaunučių čempionate gimnazijos lengvaatlečiai iškovojo 3 prizines vietas: 1 vieta — diskas gGabija Vaščenkaitė 8B — vienodas rungtynės priėmimo m treneris J.

Radžius 2 vieta — diskas 1 kgRokas Bogomolnikovas 7 kl.

Nuotraukos darytos pagal žiburiai,gal šiek tiek skiriasi nuo Produktų, nes šviesas, ir ekranas.

Radžius 3 vieta — m sportinis ėjimas, Aiva Bilevičiūtė 7 kl. Romankovas 4 vieta — rutulys 3 kgGabija Vaščenkaitė 8B — 10,42 m treneris J. Radžius 6 vieta — rutulys 4 kgRokas Bogomolnikovas 7 kl.

Radžius 6 vieta — m sportinis ėjimas, Martynas Kniva 7 kl. Lietuvos jaunučių čempionate dalyvavo 8 lengvaatlečiai, kurie iškovojo vieną pirmąją ir dvi trečiąsias vietas, atvykstantys nuo rugsėjo 1 dienos į Vilniaus Ozo gimnaziją mokytis vienodas rungtynės priėmimo specializuoto sporto ugdymo programą. Sveikiname sportininkus ir trenerius!

Direktoriaus pavaduotojas ugdymui Alvidas Raškauskas Pirmieji varžybose dalyvavo dviratininkai Dėl koronaviruso pandemijos į varžybas pirmieji išvyko gimnazijos trenerio Vytauto Juchnevičiaus grupės dviratininkai.

Lenktynėse dalyvavo dalyvių, kurie, kaip įprasta, buvo suskirstyti į tris pajėgumo divizionus, o svarbiausios kovos vyko tarp elitinių pirmojo diviziono D1 dviratininkų. Pirmąją dieną sportininkai lenktyniavo 3,06 km ilgio prologe ir 53,7 km ilgio pirmame etape, o sekmadienio popietę rungėsi 86,29 km ilgio antrajame etape.

Pirmojo diviziono D1 grupėje lenktyniavusi gimnazijos abiturientė Akvilė Gedraitytė IVD bendroje įskaitoje tarp moterų užėmė trečiąją vietą, pralaimėjusi nugalėtoja tapusiai Lietuvos dviračių lyderei Olivijai Baleišytei ir antrąją vietą iškovojusiai daugkartinei Latvijos čempionei Lijai Laizane. Iš viso šiemet Lietuvos plento taurės kalendoriuje — penkerios lenktynės.